Şehit Orhan Koçak kabri başında anıldı

Şehit Orhan Koçak kabri başında anıldı

Şehit Orhan Koçak kabri başında anıldı

ŞEHİT ORHAN KOÇAK’IN 18. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA KABRİ BAŞINDA ANILDI

Aksaray Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve' Dayanışma Derneği Başkanı' Hüseyin Koçak’ın oğlu olan Orhan Koçak 06/06/2006/ da Hakkari’nin Şemdinli İlçesinde Derecik mevkiinde teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşmüştü. Bugün Aksaray Jandarma Alay komutanlığı personelleri, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü personeli  ile Şehit Orhan Koçak’ın ailesi tarafından Her Yıl olduğu gibi bu yılda Aksaray Şehitliğinde mezarı başında dualarla anıldı.


Aksaray Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve' Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Koçak şunları söyledi. 06/06/2006/Şehit Oğlum Orhan Koçak. seneyi devriyesinin 18.yıl dönümü dolayısıyla şehitlikte kabri bşında  Jandarma Alay Komutanlığı ve Aile Sosyal Hizmetler personelinin katılımı ile şehit oğlum Orhan Koçak mezarı başında dualarla andık..

 

Hakkâri Şemdinli Derecik mevkisinde teröristlerle girdiği çatışmada vatanı bayrağı uğruna bizler rahat yaşayalım diye şehit düştü.Şehit Orhan Koçak benim kınalı kuzum bu gün 06/06/2023 ,18'yıl önce özlem hasretlik halen devam ediyor.Ateş düştüğü yeri yakarmış ve de öyle oluyor.Rabbim tüm şehit ailesine Sabri cemil ihsan eylesin.Bu vesileyle başta şehit oğlum Orhan Koçak olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle minnetle özlemle anıyorum. Rabbim şehitlerimizin şefaatinden mahrum etmesin inşallah.Ayrıca Jandarma personeline ve Aile Sosyal Hizmetler Müdürlüğü personeline şehidimizi unutmadıkları için şükranlarımı sunuyorum dedi.

 Anahtar Kelimeler: Şehit Orhan Koçak kabri başında anıldı
Perşembe 33.8 ° / 19.5 °
Cuma 33.4 ° / 19.2 °
Cumartesi 33.3 ° / 17.7 °
Aksaray nöbetçi eczaneleri