Pelinsu Yıldırım Demir: Partimiz ve ülkemiz adına çok umut verici gelişmeler yaşandı

Pelinsu Yıldırım Demir: Partimiz ve ülkemiz adına çok umut verici gelişmeler yaşandı

Pelinsu Yıldırım Demir: Partimiz ve ülkemiz adına çok umut verici gelişmeler yaşandı

CHP’Lİ ADAY PELİNSU YILDIRIM DEMİR YEREL SEÇİMLERE DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

CHP’li Aday Aksaray ve Türkiye geneline yönelik yaptığı açıklamada geleceğe yönelik umutlu mesajlar verdi. CHP’li adayın yaptığı açıklama şu şekilde;

“Partimiz ve ülkemiz adına çok umut verici gelişmeler yaşandı”

Herkese merhaba, dün akşamdan şu ana kadar telefonum destek mesajlarıyla doldu. Destek mesajlarınız için çok teşekkür ederim. 31 Martta Türkiye genelinde çok güzel sonuçlar elde ettik. Partimiz ve ülkemiz adına çok umut verici gelişmeler yaşandı, öncelikle bu noktadaki heyecanımı ve mutluluğumu paylaşmak istiyorum.

“Bizler Aksaraylılarla bir gönül birlikteliği kurduk.”

Cumhuriyet Halk Partisi 2024 yerel seçimlerinde Türkiye'de imzasını attı damgasını vurdu. Aksaray'da istediğimiz, arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşamadık. Bunun için arkadaşlarımızla oturacağız, tartışacağız öz eleştirimizi vereceğiz. Muhakkak ama muhakkak Aksaray'ı Cumhuriyet Halk Partisi'nin Halkçı belediyeciliği ile kavuşturacak formülü, yöntemi bulacağız.  
Bizler Aksaraylılarla bir gönül birlikteliği kurduk. Sandıktan çıkan oyun çok ötesinde sıktığımız her elde, baktığımız her gözde samimiyeti ve muhabbeti gördük. Bunun için bu gönül birlikteliğimizi muhakkak koruyacağız.

Bizim iddiamız her zaman şuydu: "Bu Şehir İçin En Çok Biz Çalışacağız"

Bizim iddiamız her zaman şuydu; bu şehir için en çok biz çalışacağız, Aksaray için hizmeti en çok biz getireceğiz. Bu şehrin gençleri bu şehrin geleceğine sahip çıkacak. Bu sözümüzün arkasındayız. Mutlaka ama mutlaka Cumhuriyet Halk Partisi'nin Halkçı belediyecilik düzeni ile Aksaray'ı buluşturacağız. Buradan tüm Aksaraylılara teşekkür ediyorum.Perşembe 33.8 ° / 19.5 °
Cuma 33.4 ° / 19.2 °
Cumartesi 33.3 ° / 17.7 °
Aksaray nöbetçi eczaneleri