Bugün, 30 Ocak 2023 Pazartesi

ATSO'da devir teslim töreni: Eski başkan Cüneyt Göktaş katılmadı

ATSO'da devir teslim töreni: Eski başkan Cüneyt Göktaş katılmadı

 

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 Yılı Yönetim Kurulu Devir Teslim Töreni ATSO Konferans Salonunda gerçekleşti.Programa çok sayıda davetli katılım gösterirken,eski başkan Cüneyt Göktaş programa katılmadı.

Törenin açılış konuşmasını yapan önceki dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rafet Altınpınar, ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin’e teşekkür ederken, yeni dönemde başarılar diledi.

ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin’de seçim sürecinin tamamlandığını artık çalışma vaktinin geldiğini belirtirken, yeni dönemde ATSO Meclisinde görev alacak üyelere teşekkür etti. 
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Oda seçimlerinin tamamlanmasıyla birlikte Meclis, Yönetim Kurulu, TOBB Delegeleri ve Disiplin Kurulunda görev alacak üyelere başarılar dilerken, Aksaray iş dünyasına da teşekkür etti.


Anadolu’da sanayinin ve ticaretin merkezinin Aksaray olması için yeni yönetimle birlikte hızla çalışmalarına başlayacaklarının altını çizen ATSO Başkanı Koçaş, yaptığı açıklama da “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı olarak Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın seçimlerini tamamlamış bulunuyoruz. 

ATSO Meclisinde, Yönetim Kurulunda görev alacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bugünden itibaren ortak gayemiz ve ortak paydamız Aksaray’ımızı başta Sanayi’de, Ticarette ve Turizm’de bulunduğu noktadan çok daha ileriye götürmektir. 
Yönetim Kurulumuzla birlikte hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başlayarak stratejik planımızı oluşturacak, iş planımızı hazırlayacak ve projelerimizle Aksaray’ı Anadolu’nun merkezi yapacağız. Bundan 8 yıl önce dile getirdiğimiz “Bir Şehrin Kalbi İlçeleriyle Birlikte Atar” sloganımızdan yola çıkarak Ortaköy’ümüz, Eskil’imiz, Ağaçören’imiz, Sarıyahşi’miz, Güzelyurt’umuz, Gülağaç’ımız ve Sultanhanı’mızla Aksaray’ın çok daha iyi yerlerde olması için birlikte hareket edeceğiz. 
Organize Sanayi Bölgemizde yatırımcıların taleplerini, önerilerini toplayacak, Aksaray’a Dünya’nın en büyük markalarını ve yatırımcılarını getirmek adına tüm adımları atacağız.
Seçim süreci boyunca üyelerimizden bizlere iletilen talepleri ve önerileri de ilgili makamlarla tek tek görüşüp çözümü ulaştıracağız. Aksaray’ı Türkiye’nin Lojistik Üssü yapmak için yeni projeler geliştireceğiz. 

Aksaray için bugüne kadar elini değil gövdesini taşın altına koyan Ahmet Koçaş, olarak sözüm olsun ki bu şehir Türkiye’nin en büyük sanayi kentlerinin başlarında gelecektir. Bu şehrin Ticaret ve Sanayisi için ayıracak zamanımız, söyleyecek sözümüz, sorunlarını çözecek birikimimiz vardır.   Bu yolda bizimle hareket edecek olan tüm dava arkadaşlarıma, Meclis Başkanımıza ve Meclis Üyelerimize, Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarıma teşekkür ediyor, tüm halkımızı da saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.Pazartesi 6 ° / 1 °
Salı 3.5 ° / -0.9 °
Çarşamba 4.3 ° / -1.6 °
Aksaray nöbetçi eczaneleri